sobota, 21 września 2013

Wrześniowa Sobota ;)


Witajcie Kochane ;).

Dopiero zaczynam przygodę z blogiem, więc liczę na waszą wyrozumiałość.
Mam też nadzieję że niektórym z wam spodobają się moje stylizacje.

Na dziś przygotowałam dla was bardzo wygodne połaczenie, ale i także z nutką elegancji.









   Torebka - River Island
   Buty -  Centro
   Spodnie - Miss Selfuidge
   Bluzka-    DV8
   Którtka -  Miss Selfuidge

5 komentarzy:

  1. Powodzenia kochana w blogowaniu ;)
    A zestaw naprawdę świetny ;*

    Gorąco pozdrawiam ;*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję ; **
      Mam nadzieję że już niedługo będę radziła sobie tak jak ty, i zachwycała pięknymi stylizjacami :)

      Buziaki ; *

      Usuń
  2. Bardzo Ładna Stylizacja.

    OdpowiedzUsuń
  3. Witaj :)

    Obserwuję i czekam na nowe stylizacje! :)

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo Dziękuję.
Jeśli dodasz mojego bloga do obserwowanych , odwdzięczę się tym samym :)