niedziela, 22 września 2013

W sam raz na radnke ;)



Witajcie Kochane ;)

Przepraszam za jakość zdjęć i lokalizajce. Ale ciągle mój chłopak uczy się być moim dobrym osobistym fotografem ;)

Dziś przygotowałam dla was zestaw idealny na randkę lub wyjśćie z znajomymi do baru.
Mam nadzieję że wam się spodoba i liczę na waszę opinie.











Buty - DV8
Marynarka - H&M
Koszula- Primark
Torebka- Primark
Rajstopy - New Look
Zegarek - Ebay

10 komentarzy:

  1. i kto to mówi?;-) piękna, zgrabna i świetnie ubrana!

    OdpowiedzUsuń
  2. świetnie wglądasz. Rajstopy cudne!! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Bardzo :)
      I to tylko za 10 zł, wynalezione na wyprzedaży :).

      Usuń
  3. bardzo ciekawe buty <3
    marynareczka idealna na brzydką jesień.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I też na lato, z opalenizną wygląda idealnie :)
      Dziękuję ; *

      Usuń
  4. Wyglądasz idealnie :)


    Zapraszam na rozdanie http://mow-mi-pocahontas.blogspot.com/2013/09/rozdanie-czapka-beanie-neonowy-roz.html :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  6. No no Dziuni pierwsza klasa :) a żakiecik boski :*

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo Dziękuję.
Jeśli dodasz mojego bloga do obserwowanych , odwdzięczę się tym samym :)