piątek, 11 października 2013

Moja 9 miesięczna kuracja włosów ;)



Witajcie Kochane Moje ;)
Przepraszam was za jakość zdjęć, ale kiedy je robiłam nie myślałam że umieszczę je w internecie.

Przedstawiam wam moją dziewięcio miesięczną kurację włosów. Używałam wszystkiego do nich, więc tak szczerze nie wiem co mi tak naprawdę pomogło. Ale wiem jedno, pomogło mi NIE rozjaśnianie włosów. Kiedyś byłam blondynką, kiedy zdecydowałam się pójść na ciemniejszy kolor, poprawę widziałam już po 2 miesiącach.

10 sposobów które moim zdaniem poprawiły wygląd moich włosów :) :

1) Zero rozjaśniacza.
2) Parbuję włosy co 2-4 miesiące.
3) Przynajmniej 2 razy w tygodniu robiłę maskę na włosy i trzymałam po 2 godziny czasami śpię z nią całą noc.
4) Włosy prostuję maks 2 razy w tygodniu.
5) Na noc robię kuck .
6) Często czeszę włosy żeby nie były poplontane.
7) Na końcówki używam olejek arganowy.
8) Czasami nakładam żółtko jajka z oliwą z oliwkek na włosy.
9) Wcieram wodę brzozową w włosy.
10) No i używam lepszych szaponów i odżywek.


Mam nadzieję że moje sposoby pomogą też waszym włosom :)



                    15 grudzień 2012.

   
20 czerwiec 2013.




12 sierpień 2013

wtorek, 8 października 2013

Moje nowe zdobycze ;)


Witajcie Kochane :)

Przepraszam was bardzo, że ostatnio zaniedbałam was z stylizycjami.
Ale praca i szkoła nie pozwoliły mi na to.
Żeby nie zaniedbać do końca swojego bloga, chcę wam pokazać na jakie fajne zdobyczę trafiłam ostatnio na zakupach z mamką :)









Kurtka - New Look
Torba - Quiz
Buty - Primark
Odżywka - Super Drugs





Kochane mam też kurtkę na sprzedaż z River Island za 120 zł plus przesyłka :)