Witajcie Kochane :)
Dziś mały pościk na temat paznokci. Kiedyś byłam ulubieniczką tipsów, oczywiście nie obyło się bez konsenkwencji poniszczonych, łamliwych i brzydko wyglądających płytek. Długo męczyłam się żeby moje paznokcie zaczeły wyglądać ładnie. Przeszukałam wszystkie fora, próbowałam mnóstwo maseczek z olejków lub innych produktów. Nigdy nie pomagały, tak jak ten lakier który można powiedzieć uratował moje paznokcie. Po dwóch tygodniach stosowania, paznokcie były nie do poznania. Koleżanki szybko zauważyły poprawe u mnie, i również zastosowały ten lakier u siebie. Są równie zachwycone jak ja :)
Szczerze polecam :)