niedziela, 29 września 2013

Niedzielny look ;)


Witajcie Kochane :). 

Dziś przygotowałam dla was, zestaw na każdą okazje. 

Wyjście z chłopakiem do kina, na impreze lub jakieś rodzinne spotkanie.

Mam nadzieje że wam się spodoba i liczę na wasze opinie :)

Pozdrawiam ; *









Buty - New Look
Sukienka - Reserveed
Kurtka - H&M
Torebka- Primark

środa, 25 września 2013

Paznokcie ;)



Witajcie Kochane :)

Dziś mały pościk na temat paznokci. Kiedyś byłam ulubieniczką tipsów, oczywiście nie obyło się bez konsenkwencji poniszczonych, łamliwych i brzydko wyglądających płytek. Długo męczyłam się żeby moje paznokcie zaczeły wyglądać ładnie. Przeszukałam wszystkie fora, próbowałam mnóstwo maseczek z olejków lub innych produktów. Nigdy nie pomagały, tak jak ten lakier który można powiedzieć uratował moje paznokcie. Po dwóch tygodniach stosowania, paznokcie były nie do poznania. Koleżanki szybko zauważyły poprawe u mnie, i również zastosowały ten lakier u siebie. Są równie zachwycone jak ja :)

Szczerze polecam :)


 







niedziela, 22 września 2013

W sam raz na radnke ;)



Witajcie Kochane ;)

Przepraszam za jakość zdjęć i lokalizajce. Ale ciągle mój chłopak uczy się być moim dobrym osobistym fotografem ;)

Dziś przygotowałam dla was zestaw idealny na randkę lub wyjśćie z znajomymi do baru.
Mam nadzieję że wam się spodoba i liczę na waszę opinie.











Buty - DV8
Marynarka - H&M
Koszula- Primark
Torebka- Primark
Rajstopy - New Look
Zegarek - Ebay

sobota, 21 września 2013

Wrześniowa Sobota ;)


Witajcie Kochane ;).

Dopiero zaczynam przygodę z blogiem, więc liczę na waszą wyrozumiałość.
Mam też nadzieję że niektórym z wam spodobają się moje stylizacje.

Na dziś przygotowałam dla was bardzo wygodne połaczenie, ale i także z nutką elegancji.









   Torebka - River Island
   Buty -  Centro
   Spodnie - Miss Selfuidge
   Bluzka-    DV8
   Którtka -  Miss Selfuidge