piątek, 11 października 2013

Moja 9 miesięczna kuracja włosów ;)



Witajcie Kochane Moje ;)
Przepraszam was za jakość zdjęć, ale kiedy je robiłam nie myślałam że umieszczę je w internecie.

Przedstawiam wam moją dziewięcio miesięczną kurację włosów. Używałam wszystkiego do nich, więc tak szczerze nie wiem co mi tak naprawdę pomogło. Ale wiem jedno, pomogło mi NIE rozjaśnianie włosów. Kiedyś byłam blondynką, kiedy zdecydowałam się pójść na ciemniejszy kolor, poprawę widziałam już po 2 miesiącach.

10 sposobów które moim zdaniem poprawiły wygląd moich włosów :) :

1) Zero rozjaśniacza.
2) Parbuję włosy co 2-4 miesiące.
3) Przynajmniej 2 razy w tygodniu robiłę maskę na włosy i trzymałam po 2 godziny czasami śpię z nią całą noc.
4) Włosy prostuję maks 2 razy w tygodniu.
5) Na noc robię kuck .
6) Często czeszę włosy żeby nie były poplontane.
7) Na końcówki używam olejek arganowy.
8) Czasami nakładam żółtko jajka z oliwą z oliwkek na włosy.
9) Wcieram wodę brzozową w włosy.
10) No i używam lepszych szaponów i odżywek.


Mam nadzieję że moje sposoby pomogą też waszym włosom :)



                    15 grudzień 2012.

   
20 czerwiec 2013.




12 sierpień 2013

wtorek, 8 października 2013

Moje nowe zdobycze ;)


Witajcie Kochane :)

Przepraszam was bardzo, że ostatnio zaniedbałam was z stylizycjami.
Ale praca i szkoła nie pozwoliły mi na to.
Żeby nie zaniedbać do końca swojego bloga, chcę wam pokazać na jakie fajne zdobyczę trafiłam ostatnio na zakupach z mamką :)









Kurtka - New Look
Torba - Quiz
Buty - Primark
Odżywka - Super Drugs





Kochane mam też kurtkę na sprzedaż z River Island za 120 zł plus przesyłka :)



niedziela, 29 września 2013

Niedzielny look ;)


Witajcie Kochane :). 

Dziś przygotowałam dla was, zestaw na każdą okazje. 

Wyjście z chłopakiem do kina, na impreze lub jakieś rodzinne spotkanie.

Mam nadzieje że wam się spodoba i liczę na wasze opinie :)

Pozdrawiam ; *









Buty - New Look
Sukienka - Reserveed
Kurtka - H&M
Torebka- Primark

środa, 25 września 2013

Paznokcie ;)



Witajcie Kochane :)

Dziś mały pościk na temat paznokci. Kiedyś byłam ulubieniczką tipsów, oczywiście nie obyło się bez konsenkwencji poniszczonych, łamliwych i brzydko wyglądających płytek. Długo męczyłam się żeby moje paznokcie zaczeły wyglądać ładnie. Przeszukałam wszystkie fora, próbowałam mnóstwo maseczek z olejków lub innych produktów. Nigdy nie pomagały, tak jak ten lakier który można powiedzieć uratował moje paznokcie. Po dwóch tygodniach stosowania, paznokcie były nie do poznania. Koleżanki szybko zauważyły poprawe u mnie, i również zastosowały ten lakier u siebie. Są równie zachwycone jak ja :)

Szczerze polecam :)


 







niedziela, 22 września 2013

W sam raz na radnke ;)



Witajcie Kochane ;)

Przepraszam za jakość zdjęć i lokalizajce. Ale ciągle mój chłopak uczy się być moim dobrym osobistym fotografem ;)

Dziś przygotowałam dla was zestaw idealny na randkę lub wyjśćie z znajomymi do baru.
Mam nadzieję że wam się spodoba i liczę na waszę opinie.











Buty - DV8
Marynarka - H&M
Koszula- Primark
Torebka- Primark
Rajstopy - New Look
Zegarek - Ebay

sobota, 21 września 2013

Wrześniowa Sobota ;)


Witajcie Kochane ;).

Dopiero zaczynam przygodę z blogiem, więc liczę na waszą wyrozumiałość.
Mam też nadzieję że niektórym z wam spodobają się moje stylizacje.

Na dziś przygotowałam dla was bardzo wygodne połaczenie, ale i także z nutką elegancji.









   Torebka - River Island
   Buty -  Centro
   Spodnie - Miss Selfuidge
   Bluzka-    DV8
   Którtka -  Miss Selfuidge