Witajcie Kochane ;).
Dopiero zaczynam przygodę z blogiem, więc liczę na waszą wyrozumiałość.Mam też nadzieję że niektórym z wam spodobają się moje stylizacje.
Na dziś przygotowałam dla was bardzo wygodne połaczenie, ale i także z nutką elegancji.
Torebka - River Island
Buty - Centro
Spodnie - Miss Selfuidge
Bluzka- DV8
Którtka - Miss Selfuidge
Powodzenia kochana w blogowaniu ;)
OdpowiedzUsuńA zestaw naprawdę świetny ;*
Gorąco pozdrawiam ;*
Dziękuję ; **
UsuńMam nadzieję że już niedługo będę radziła sobie tak jak ty, i zachwycała pięknymi stylizjacami :)
Buziaki ; *
Bardzo Ładna Stylizacja.
OdpowiedzUsuńWitaj :)
OdpowiedzUsuńObserwuję i czekam na nowe stylizacje! :)
Dziękuję ;) Napewno będą :)
Usuń