niedziela, 29 września 2013

Niedzielny look ;)


Witajcie Kochane :). 

Dziś przygotowałam dla was, zestaw na każdą okazje. 

Wyjście z chłopakiem do kina, na impreze lub jakieś rodzinne spotkanie.

Mam nadzieje że wam się spodoba i liczę na wasze opinie :)

Pozdrawiam ; *









Buty - New Look
Sukienka - Reserveed
Kurtka - H&M
Torebka- Primark

6 komentarzy:

  1. Kochana wyglądasz powalająco!
    Bardzo ładnie Ci w takim koku ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładna stylizacja :)
    U Ciebie tak ciepło w niedziele było? u mnie niestety odwrotnie ;/
    Pięknie wyglądasz w tej sukience :)
    Pozdrawiam i w wolnej chwili zapraszam do mnie;)
    Sylwetta

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cześć Kochana , mieszkam w UK i akurat ta niedziela należała do ciepłych :).
      Dziękuję Bardzo :)
      Oczywiście że odwiedzę :).

      Usuń

Za każdy komentarz bardzo Dziękuję.
Jeśli dodasz mojego bloga do obserwowanych , odwdzięczę się tym samym :)