Witajcie Kochane :).
Dziś przygotowałam dla was, zestaw na każdą okazje.
Wyjście z chłopakiem do kina, na impreze lub jakieś rodzinne spotkanie.
Mam nadzieje że wam się spodoba i liczę na wasze opinie :)
Pozdrawiam ; *
Buty - New Look
Sukienka - Reserveed
Kurtka - H&M
Torebka- Primark
Śliczna <3
OdpowiedzUsuńcudownie wyglądasz !
OdpowiedzUsuńKochana wyglądasz powalająco!
OdpowiedzUsuńBardzo ładnie Ci w takim koku ;)
Dziękuję Ci Bardzo :) !
UsuńBardzo ładna stylizacja :)
OdpowiedzUsuńU Ciebie tak ciepło w niedziele było? u mnie niestety odwrotnie ;/
Pięknie wyglądasz w tej sukience :)
Pozdrawiam i w wolnej chwili zapraszam do mnie;)
Sylwetta
Cześć Kochana , mieszkam w UK i akurat ta niedziela należała do ciepłych :).
UsuńDziękuję Bardzo :)
Oczywiście że odwiedzę :).