niedziela, 22 września 2013
W sam raz na radnke ;)
Witajcie Kochane ;)
Przepraszam za jakość zdjęć i lokalizajce. Ale ciągle mój chłopak uczy się być moim dobrym osobistym fotografem ;)
Dziś przygotowałam dla was zestaw idealny na randkę lub wyjśćie z znajomymi do baru.
Mam nadzieję że wam się spodoba i liczę na waszę opinie.
Buty - DV8
Marynarka - H&M
Koszula- Primark
Torebka- Primark
Rajstopy - New Look
Zegarek - Ebay
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
i kto to mówi?;-) piękna, zgrabna i świetnie ubrana!
OdpowiedzUsuńPrzesadzasz Kochana ;) Ale dziękuję ;).
Usuńświetnie wglądasz. Rajstopy cudne!! :)
OdpowiedzUsuńDziękuję Bardzo :)
UsuńI to tylko za 10 zł, wynalezione na wyprzedaży :).
bardzo ciekawe buty <3
OdpowiedzUsuńmarynareczka idealna na brzydką jesień.
I też na lato, z opalenizną wygląda idealnie :)
UsuńDziękuję ; *
Wyglądasz idealnie :)
OdpowiedzUsuńZapraszam na rozdanie http://mow-mi-pocahontas.blogspot.com/2013/09/rozdanie-czapka-beanie-neonowy-roz.html :)
Dziękuję ;) Napewno wezmę udział :)
UsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńNo no Dziuni pierwsza klasa :) a żakiecik boski :*
OdpowiedzUsuń