środa, 25 września 2013

Paznokcie ;)



Witajcie Kochane :)

Dziś mały pościk na temat paznokci. Kiedyś byłam ulubieniczką tipsów, oczywiście nie obyło się bez konsenkwencji poniszczonych, łamliwych i brzydko wyglądających płytek. Długo męczyłam się żeby moje paznokcie zaczeły wyglądać ładnie. Przeszukałam wszystkie fora, próbowałam mnóstwo maseczek z olejków lub innych produktów. Nigdy nie pomagały, tak jak ten lakier który można powiedzieć uratował moje paznokcie. Po dwóch tygodniach stosowania, paznokcie były nie do poznania. Koleżanki szybko zauważyły poprawe u mnie, i również zastosowały ten lakier u siebie. Są równie zachwycone jak ja :)

Szczerze polecam :)


 







2 komentarze:

  1. Również używam ta odżywkę do paznokci, jest rewelacyjna ;*
    Śliczne masz paznokcie ;)

    Pozdrawiam gorąco ;*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki ;)
      No wkońcu pojawiło się cudo które ratuje nasze paznokcie :D

      Buziaki ; **

      Usuń

Za każdy komentarz bardzo Dziękuję.
Jeśli dodasz mojego bloga do obserwowanych , odwdzięczę się tym samym :)