wtorek, 8 października 2013

Moje nowe zdobycze ;)


Witajcie Kochane :)

Przepraszam was bardzo, że ostatnio zaniedbałam was z stylizycjami.
Ale praca i szkoła nie pozwoliły mi na to.
Żeby nie zaniedbać do końca swojego bloga, chcę wam pokazać na jakie fajne zdobyczę trafiłam ostatnio na zakupach z mamką :)









Kurtka - New Look
Torba - Quiz
Buty - Primark
Odżywka - Super Drugs





Kochane mam też kurtkę na sprzedaż z River Island za 120 zł plus przesyłka :)



1 komentarz:

  1. nie no ta zebra to jest nieziemska :)
    obserwuję i zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo Dziękuję.
Jeśli dodasz mojego bloga do obserwowanych , odwdzięczę się tym samym :)