wtorek, 8 października 2013
Moje nowe zdobycze ;)
Witajcie Kochane :)
Przepraszam was bardzo, że ostatnio zaniedbałam was z stylizycjami.
Ale praca i szkoła nie pozwoliły mi na to.
Żeby nie zaniedbać do końca swojego bloga, chcę wam pokazać na jakie fajne zdobyczę trafiłam ostatnio na zakupach z mamką :)
Kurtka - New Look
Torba - Quiz
Buty - Primark
Odżywka - Super Drugs
Kochane mam też kurtkę na sprzedaż z River Island za 120 zł plus przesyłka :)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
nie no ta zebra to jest nieziemska :)
OdpowiedzUsuńobserwuję i zapraszam do siebie :)